Telefon
WhatsApp
Hizmetlerimiz | ipek masaj salonu, Beylikdüzü Masaj salonu, Masaj Salonu

Hizmetlerimiz

Klasik Masaj

Klasik-Masaj

Klasik-Masaj

Günümüzde birçok insanın gün içerisinde yaşadığı stres ve yorgunluktan kurtulmak amacıyla başvurduğu etkili yollardan biridir. Alanında uzman kişiler tarafından yapılan klasik masaj teknikleri, dinlenmenizi ve gevşemenizi sağlayacaktır. Dilerseniz masaj yağı gibi kayganlaştırıcı malzemelerde kullanılabilir. Dolaşımınızı arttıracak dokuları ve hücreleri canlandıran uygulamalar, size keyifli anlar yaşatır. Günün yorgunluğundan ve stresinden kurtulmanızı sağladığı gibi vücudunuz güne zinde başlayacaktır. İpek’ın size verdiği güvenilir ortamda kendinizi daha rahat hissedecek, yapılacak uygulamaların tadını çıkaracaksınız. İpek İstanbul Masaj Salonu, İstanbul, Bakırköy

Bali Masajı

Derin etkileri bulunan hoş kokulu bali masajı, İpek kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Bali masajının

bali-masaj

bali-masaj

klasik masajdan ayrılan yönü sadece gevşeme sağlamaması, aynı zamanda vücudu atıklardan temizlemesidir. Kan dolaşımınızı arttıran bu masaj tekniğinde doğal ve aroma terapi metotlarına yer verilir. Rahatlama hissedeceğiniz masaj size beraberinde sağlık da getirecektir. Kullanılan aroma terapi yağları ile baskı noktalarınıza basınç uygulanır. Enerji merkezlerinizi dengeye getiren masaj, iç sisteminize de yarar sağlar. Var olan şiddetli ağrılarınızdan kurtulmanızı sağlayacak olan masaja bayılacaksınız.

Cilt Bakımı

Cildiniz, sizin karakterinizin görünen yüzüdür. Temiz ve arınmış bir cildin size kendinizi ne kadar iyi hissettireceğini düşünün. Nemini kaybetmiş, sarkmaların görülmeye başladığı cildinize yeni bir nefes aldırmaya ne dersiniz? İpek’ın uzman ve başarılı kadrosu, size sunduğu ortamın kalitesi ile kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Karma, hassas, kuru ve yağlı cilt yapısına sahip olan bayanlara özel bakım tekniklerinin uygulandığı güzellik merkezimizde cildiniz ışık saçacak. Besleyici ve dengeleyici bakım türlerinin yarattığı olumlu etkileri anında hissedeceksiniz. Belirli aralıklarla yaptırdığınızda yaralar, açık gözenekler, stresten kaynaklı tahrişlere veda edebilirsiniz. Kırışıklarınıza iyi gelecek, toparlayıcı etkisi olan cilt bakımı hizmetimizi mutlaka denemenizi öneriyoruz.

Derin Doku Masajı

Bedensel ve ruhsal sorunların yarattığı eklem ağrılarından kurtulmak isteyenlerin başvurduğu derin doku masajı, enerji akımınızı dengeleyecek en etkili yöntemlerin başında geliyor. İpek Spa bünyesinde uzmanların profesyonel olarak sunduğu bu hizmette, bedeniniz doğal dengesine kavuşuyor. Özellikle baş, omuz ve bacaklarınızın hizalanmasını sağlayan teknikler, ağrılı bölgelere uygulanıyor. Derin doku masajı, diğer masaj türlerine göre daha şiddetli olduğu gibi zamanla oluşmuş düğümlenmeleri de ortadan kaldırıyor. Vücudunuzu toksinlerden arındırıp kaslara besin gitmesini sağlayan masaj sayesinde kendinizi daha zinde ve canlı hissedeceksiniz.

Jakuzi Buhar

Jakuzi Buhar odası, kaslarınızdaki ağrı ve sızıları ortadan kaldıracak en basit yöntemlerden biridir. Cildiniz temizlenir ve ihtiyacı olan nemi yeniden kazanır. Vücudunuzu toksinlerden arındıran yöntemlerde cildinizin gözenekleri açılır, terleme yoluyla atık miktarınız artar. Buhar banyosunda ısınan vücudunuz, kan dolaşımınızı hızlandırır. Tansiyonunuzu yükseltmeyen uygulama, kılcal damarlarınızı genişletir. İpek Spa tarafından sunulan jakuzi buhar banyosunu, özellikle solunum şartlarında düzelme isteyen hastalara tavsiye ediyoruz. Soğuk algınlığı, alerjik rahatsızlıklar, bronşit gibi rahatsızlıklarınız varsa rahatlamanızı sağlar. Öksürüğünüzü kesen uygulamalar, kaslarınızı da gevşetecektir.

Ağda

İstenmeyen tüyleri ortadan kaldırmak için uygulanan geleneksel yöntemlerimizden biri olan ağda, kadınların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Sir ağdanın kullanışlı yapısı, size zaman kazandıracaktır. Uzman kişiler tarafından kısa sürede birçok bölgenize uygulanacak yöntemlerden sonra cildinize gereken bakım ve özen gösterilmektedir. İpek Spa’nın çalışanları tarafından güvenilir olan bu ortamda tatbik edilen ağda, uzun süre etkili olacak, kıl kökleriniz yumuşamaya başlayacaktır. Uygulanacak alanın hijyeni ve ağdanın sıcaklığı önemli olan iki unsurdur. Ağda yaparken seri olmak gereklidir. Vücudunuzdaki uyuşukluk geçmeden tamamlanması gereken işlemleri en kusursuz şekilde size sunan güzellik merkezimizden alacağınız hizmetten memnun kalırsınız.

esenyurt direksiyon tamiri
esenyurt direksiyon tamiri
küçükçekmece halı yıkama
halı yıkama